SCK.pl - 3 lata gwarancji na poleasingowy sprzęt komputerowy

SCK3
SCK.PL RODO

RODO

Działając w zgodzie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO informujemy, że:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SCK s.c. Agnieszka i Albert Kuleszo z siedzibą przy ul. Spółdzielców 8k, 72-006 Mierzyn

2. Celem przetwarzania Państwa danych mogą być dane statystyczne oraz kontakt z Państwem jako klientami (również potencjalnymi).

3. Korzystając z naszej strony wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmię SCK s.c. Agnieszka i Albert Kuleszo z siedzibą przy ul. Spółdzielców 8k, 72-006 Mierzyn.

Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest Państwa zgoda. Odbiorcami danych mogą być zewnętrzne podmioty np. Google Analytics, firma SCK s.c. Agnieszka i Albert Kuleszo; ul. Spółdzielców 8k, 72-006 Mierzyn.

4. Państwa dane osobowe mogą być przechowywane do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.

5. Macie Państwo prawo do wycofania się z tej zgody w dowolnym terminie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu jej odwołania. 
Macie Państwo prawo dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorującego. 
Dane mogą być wykorzystywane do profilowania marketingu np. za pomocą narzędzi Google Analytics. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania – prosimy skorzystać z ustawień przeglądarki.”

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z nami lub z Inspektorem Ochrony Danych.

6. Kontaktując się z nami wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę SCK s.c. Agnieszka i Albert Kuleszo z siedzibą w 72-006 Mierzyn, ul. Spółdzielców 8k w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych oraz ich edytowania.

7. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy (sklep@sck.pl) bądź telefoniczny (+48 91 4318438).

Newsletter

Wypisz się z newslettera

Aktualnie nie posiadasz produktów w swoim koszyku.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Skontaktuj się z SCK

Logowanie

*
*

Zapomniałem hasła
Zarejestruj się